top of page

O nas

Nasza ekipa specjalizuje się w tworzeniu filmów promocyjnych, reklamowych, korporacyjnych i teledysków które przykuwają uwagę, budują markę i angażują odbiorców. Doświadczenie zbieraliśmy na największych planach filmowych i telewizyjnych w Polsce. Budując markę RED DOT stawiamy na jakość naszych usług, pracując na sprzęcie najwyższej klasy zaczynając od kamer filmowych po oświetlenie planu. 

Oferujemy kompleksowe usługi, które obejmują zarówno koncepcję i scenariusz, jak i profesjonalne zdjęcia, montaż. Bez względu na branżę, pomagamy w wizualizacji Twojego przekazu i tworzeniu filmów, które wyróżniają się spośród konkurencji.

JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM. 

Jesteśmy przekonani, że aby przyciągnąć uwagę widza, trzeba myśleć nietuzinkowo. Dlatego nasz zespół stale poszukuje świeżych pomysłów, nowych technik i rozwiązań, które nadadzą naszym filmom unikalny charakter i emocjonalną siłę. Nasz zespół ceni sobie wzajemne wsparcie, otwartość i twórczą współpracę. Wierzymy, że najlepsze filmy powstają w wyniku harmonijnego działania zespołu, w którym każdy ma możliwość wyrażania swoich pomysłów i zdolności.
Nie czekaj dłużej - zaufaj naszemu doświadczeniu i pasji do filmu!
bottom of page